O firmie

Andżelo Biesiekierz 

Jesteśmy przedsiębiorstwem handlowo-usługowym, specjalizującym się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie palet/ nadstawek paletowych, czyli w ich:

  • sprzedaży,
  • skupie,
  • naprawie,
  • wymianie uszkodzonych sztuk na nowe.

Każda paleta, którą posiadamy w swojej ofercie, to produkt wysokiej jakości i bezpieczny w użytkowaniu. Nasi pracownicy są wyszkoleni i dobrze znający się na swojej pracy. To oni przeprowadzają wstępną i końcową selekcję produktów na naszych magazynach. Prowadzimy sprzedaż na dużą skalę, dbając o solidne wykonanie i sprawdzenie wszystkich produktów, które opuszczają naszą bramę. Klient to nasz priorytet. Sprzedaż palet, europalet, palet przemysłowych w Koszalinie i okolicach prowadzi wiele firm, jednak my zajmujemy się także pełną obsługą naszych Klientów. Oferujemy wymianę, wykup, naprawę.

Wszystkie sprawy mające związek z paletami, mogą Państwo rozwiązać za naszym pośrednictwem. Działamy w szybkim tempie, mając na uwadze Państwa terminy i zobowiązania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które opieramy na relacjach partnerskich w biznesie. Andżelo Biesiekierz zaprasza do współpracy.

Andżelo Biesiekierz